S1: Her okul kampanyaya katılabilir mi?

C: İzmir ve Ankara’ya bağlı ilkokul ve ortaokullar (kamu) kampanyaya katılabilirler

S2: Okulum için Kipa Kampanyası Nasıl Gerçekleşecek?

C: Anneler, babalar, veliler, öğretmenler, öğrenciler, okul yöneticileri, okul aile birlikleri, eğitime destek olmak isteyen herkes, 30 Eylül 2013-31 Aralık 2013 tarihleri arasında tüm Kipa mağazalarından en az 20 TL tutarındaki fişlerini kampanyaya katılan okula ulaştırarak okulun hedefine ulaşmasına katkıda bulunabilir.

S3: 20 TL’nin altındaki fişler geçerli olacak mı?

C: Fişin kampanyaya dahil olabilmesi için en az 20 TL ve üzeri olması gereklidir.

S4: Puanlama sistemi nasıl olacak?

C: Sistem, her 20 TL ve üzeri fiş için olmak üzere, 20 TL’ye 1 puan verecektir. Siz fişlerinizi girdikçe, sistem otomatik olarak puanınızı hesaplar. Örneğin; 39 TL tutarındaki fişiniz 1 puan değerinde, 40.80 TL tutarındaki fişiniz 2 puan, 500.51 TL tutarındaki fişiniz 25 puan olarak hesaplanacaktır. 19.99 TL değerindeki fişiniz geçerli olmayacaktır.

S5: 30 Eylül 2013’ten önceki tarihte yaptığım alışveriş fişlerini kampanyaya dahil edebilir miyim?

C: 30 Eylül 2013-31 Aralık 2013 tarihleri arasında yapılan alışverişlerin fişleri kampanyaya dahildir.

S6: Okulum en fazla kaç TL tutarında alışveriş çeki kazanabilir?

C: Bir okul toplamda en fazla 7.000 TL değerinde alışveriş çeki kazanabilir.

S7: Okulum en az kaç TL tutarında alışveriş çeki kazanabilir?

C. Okullar topladıkları puan kadar alışveriş çeki kazanabilir.

S8: Kampanyada önemli tarihler nelerdir?

C.

S9: Nasıl başvurabilirim?

C: www.okulumicin.com sitesine girerek, “Kayıt Ol” segmesine tıklayın. Karşınıza çıkacak ekranda kampanyanın geçerli olduğu tüm ilkokul ve ortaokullar sistemde kayıtlı olacaktır. Siz önce İl ve ilçenizi, ardından karşınıza çıkacak listeden okulunuzu seçmelisiniz. Bu bilgileri girdikten sonra karşınıza çıkan bilgileri doldurun. Tüm adımları tamamlayıp “Başvur” segmesine tıkladığınızda sistem otomatik olarak size bir kayıt numarası verecektir. Başvurunuz tamamlandıktan sonra hemen okulunuz için fiş toplamaya başlayabilirsiniz.

S10: Kampanya’da ödül kazandım. Fişlerimle birlikte doldurup Kipa’ya teslim edeceğim Başvuru Formu’nu nereden alacağım?

C: Başvuru Formu www.okulumicin.com sitesinde ana sayfada PDF dokümanı olarak bulunacaktır. Eğer, PDF dökümanı bilgisayarınıza yükleyemiyor ya da çıktısını alamıyorsanız, okulunuza atanacak olan Kipa Mağazası Müşteri Hizmetleri’nden alabilir ya da bilgi@okulumicin.com adresinden word belgesi olarak talep edebilirsiniz.

S11: Kampanyadan geç haberim oldu. Hala katılabilir miyim?

C: 20 Aralık 2013 tarihine kadar kampanyaya kaydolabilir ve 30 Eylül 2013- 31 Aralık 2013 tarihleri arasındaki fişlerinizi sisteme girerek kampanyaya katılabilirsiniz.

S12: Başvuru süresi dolduktan sonra kampanyaya katılabilir miyim?

C: 20 Aralık 2013’ten sonra sistem başvuruları otomatik olarak geri çevirecektir. Şansınızı arttırmak için 30 Eylül 2013’ten itibaren başvuru yapabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

S13: Biriktireceğimiz fişlerin sadece bize atanan Kipa mağazasından alınmış olması mı gerekiyor?

C: 30 Eylül 2013-31 Aralık 2013 tarihleri arasında Türkiye genelinde tüm Kipa Extra, Kipa hipermarket, Kipa süpermarket, Kipa ekspres, mağazalarından yapacağınız 20 TL ve üzeri alışveriş fişleri kampanyaya dahil olacaktır.

S14: Bana en yakın Kipa mağazasını nereden bulabilirim?

C: http://www.kipa.com.tr/nerelerdeyiz adresinden bulunduğunuz bölgeye en yakın Kipa mağazasını bulabilirsiniz.

S15:İzmir ve Ankara il sınırları dışındayız. Kampanyaya katılabilir miyiz?

C: 2013/14 eğitim öğretim yılında İzmir ve Ankara il sınırlarındaki tüm ilkokul ve ortaokullar (kamu) kampanyaya dahil olacaktır.

S16: Okulumuz belirtilen il ve ilçe sınırları içinde fakat başvuru yaparken listede okulumun adını bulamadım. Ne yapmalıyım?

C: Listede bir hata olduğunu düşünüyorsanız, lütfen bilgi@okulumicin.com adresinden bizi bilgilendiriniz. Bilgi, kontrol edildikten sonra okulunuz listeye eklenecektir.

S17: Okulumda Proje Sorumlusu kim olacak?

C: Başvurunuzu yaparken başvuru sayfasının sonunda yer alan “Okul Proje Sorumlusu Bilgileri” bölümü, okulunuzla bağlantı kurabilmemiz açısından önemlidir ve başvuruyu tamamlamanız için doldurulması zorunludur. Bu kişi, okul aile birliğinden bir kişi olabileceği gibi, okul velilerinden biri ya da okul öğretmen ve yöneticilerinden biri de olabilir. Okul Proje Sorumlusu okul tarafından belirlenir ve başvuru sırasında formda belirtilir.

S18: Çevremizdeki kişileri kampanya ile ilgili bilgilendirebilmek için ne tür duyurular yapılacak? Okulumuza bir duyuru malzemesi gönderilecek mi?

C: Okullara kampanya ile ilgili afiş ve fiş biriktirme zarfları Kipa tarafından gönderilecektir. Bunun yanısıra Kipa mağazalarında cut outlar, afişler ve fiş kutuları bulundurulacaktır. Çevrenizde kampanyaya destek olmak isteyenler bu kutulara; arkasına desteklediği okulun ismini yazdığı fişleri atabilirler. Eğer malzemeler okulunuza ulaşmadıysa bilgi@okulumicin.com adresinden bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

S19: 31 Aralık 2013’ten önce fişlerimi teslim edebilir miyim?

C: Tüm okullar için adil bir kampanya olabilmesi için 31 Aralık 2013’ten sonra fişlerin web sitesi üzerinden teslimi gerçekleşecektir. 30 Eylül 2013 - 05 Ocak 2014 tarihleri arasında yine web sitesi üzerinden fiş girişlerinizi yapabilirsiniz ve girişler tamamlanınca 01 Ocak-05 Ocak 2014 tarihleri arasında fiş teslimatınızı web sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

S20: Kampanya’da ödül kazandım. Fişlerimi herhangi bir Kipa mağazasına teslim edebilir miyim?

C: Kampanya başvurunuzu yaparken sistem size en yakın Kipa extra ya da Kipa hipermarketi otomatik olarak atayacaktır. Fişlerinizi, formla birlikte size bildirilen bu mağazada “Müşteri Hizmetleri”ne teslim etmelisiniz. Hala mağaza konusunda endişeniz var ise, bilgi@okulumicin.com adresinden bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

S21: Teslim ettiğim fişleri kampanyadan sonra geri alabilecek miyim?

C: Fişleri teslim etmeden önce kendinize birer kopyasını alabilirsiniz.

S22: Teslim ettiğim fişler içinde, elektronik vb. ürün fişleri var. Bunları iade için saklamam söylenmişti. Bu fişleri ne yapmalıyım?

C: İade ve garanti koşullu elektronik vb ürünlerin fişlerin asıllarını ibraz etmeniz koşulu ile fotokopilerini teslim edebilirsiniz.

S23: Kazandığımız alışveriş çekleri bize ne zaman teslim edilecek?

C: Okullara kazandıkları alışveriş çekleri 10 Şubat 2014’ten itibaren teslim edilmeye başlanacaktır. Seremoniler Şubat 2013’ün üçüncü haftasında gerçekleştirilecektir.

S24: Alışveriş çeklerini ne zamandan itibaren kullanabilirim?

C: Çeklerinizi teslim aldıktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

S25: Alışveriş çekini öğrencilerim için kullanabilir miyim?

C: bilgi@okulumicin.com adresine bildirim yaptıktan sonra, çekin belli bir kısmını öğrencinizin eğitim ihtiyacını karşılamak için kullanabilirsiniz. Bu okulların projeden en verimli şekilde faydalanabilmesi amacıyla oluşturulmuş bir koşuldur.

S26: Alışveriş çekini bir defada mı kullanmalıyım?

C: Alışveriş kuponlarının üzerinde kampanya logosu bulunacaktır. Bu çekleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda dilediğiniz tutarda bölerek kullanabilirsiniz.

S27: İstediğim ürünü mağazada bulamadım. Ne yapmalıyım?

C: Alacağınız ürün mağazada bulunmuyorsa, bu durumu mağazaya bildiriniz. Ürün eğer ürün yelpazemiz içinde ise ürünün temin edilmesi sağlanacaktır. Örn. X marka laptop, rafta sadece sergileme ürünü kaldıysa, durumu mağaza yetkilisine bildirerek sipariş verilmesini sağlayabilirsiniz. Eğer aynı üründen temin edilemiyorsa, mağaza sizin talebinize en yakın özellikteki ürünü önerecektir.

S28: Aldığım ürünleri okulda kişisel ihtiyaçlar için kullanabilir miyim?

C: Kampanyamız okulların temel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Alınan ürünlerin okulun eğitim metaryali ihtiyacını karşılaması ve okul kullanımına açık olması gerekecektir.

S29: Kazandığım hediye çeki ile kipa alışveriş merkezinden hangi ürünleri alabilirim?

Temizlik Malzemeleri
Sabun, Tuvalet kağıdı, Vileda- Paspas, Yüzey, lavabo temizleyicileri vb.,

Bilgisayarlar
Notebook, Masaüstü bilgisayar, Tablet

Elektronik Ürünler Mouse , Klavye, Hoparlör, Kulaklık, Usb bellekler, TV, DVD, Projeksiyon, Ses sistemi, Telefon, Fotokopi Makinesi, Faks Cihazı, Hesap makineleri, Fotoğraf makinası vb.

Ofis Malzemeleri
Masa, Kitaplık, Sandalye vb.

Okul Malzemeleri
Boya, Fırça, klima vb.

Öğrenci Kıyafetleri
Ayakkabılar, Önlükler vb.

Kırtasiye Malzemeleri
Tebeşir, Silgi, Tahta, Tahta kalemi, Defter, Kağıt, Cetvel vb., Kütüphane Malzemeleri Kitaplık, Kitap vb.

Spor Malzemeleri
Spor aletleri, Top, İp

*Hediye çekleri kişisel kullanım için kullanılamaz.
*Hediye çekleri sadece okul ve öğrenciler yararına kullanılabilir. Bu nedenle;
Kişisel ürünler, kişisel bakım ürünleri, gıda ve taze gıda alınamaz.

www.bukalemuncreative.com